Promocja! #springvibes do -20% na wybrane produkty. Darmowa dostawa przy zakupach już od 300 zł. Gwarancja wysyłki do 3 dni.

#wellmood

#wellmood to kolekcja wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku, stworzonych z myślą o doskonałym odpoczynku. To produkty, które na co dzień przyciągają swoim naturalnym pięknem, są nam bliskie i pomocne.

Zobacz mood

#picnicmood

#picknickmood to kolekcja produktów idealna do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Znajdziesz tu lniane poduchy, leżaki, nosidła piknikowe i wiele innych. Wykonane są z naturalnych materiałów, które są przyjazne dla środowiska i skóry.

Zobacz mood
Piknik na trawie. Na trawie leży miedziany pled wafelkowy, na nim rozłożone nosidło piknikowe jako podkładka pod okrągłą, pomarańczową tacę z ciastem truskawkowym.

#celebrationmood

Z obiektów MAKI wybrałyśmy te, które w prosty i elegancki sposób tworzą klimat wszelakiego świętowania – celebration mood. Celebrować możemy wszystko: ważne daty, spotkania, święta, wspomnienia czy początki nowych historii.

Zobacz mood
Nakrycie świątecznego stołu. Kieliszek do czerwonego wina i świeczki z wosku pszczelego w świecznikach drewnianych.Pierniki w różnym kształcie leżą na okrągłej, drewnianej tacy.Kadr z góry. Od lewej piernik w kształcie płatka śniegu leży na okrągłej, drewnianej tacy, granatowa serwetka obiadowa z haftem krzyżykowym i obrączka na serwetkę z naturalnego szarego jaspisu i niebieskiego chwosta, kieliszek do czerwonego wina.

#kriskrossmood

Kolekcja #kriskrossmood to nostalgia w nowej odsłonie. Haft krzyżykowy w kolorze miedzi, inspirowany dawnym rzemiosłem, podany został z nowoczesnej, abstrakcyjnej formie. Projekt kolekcji dojrzewał w wyobraźni Pauli Buczyńskiej, by móc w pełni zakwitnąć w MAKI. Kolekaja skomponowana jest tak, aby tekstylia z jadalni lub strefy stołu pasowały do tekstyliów w strefie relaksu i salonie.

Zobacz mood
Miski porcelanowe Ponds stoją na lnianej, granatowej podkładce z pikowaniem.Granatowa, lniana serwetka obiadowa i lniana podkładka z pikowaniem dekorowane haftem krzyżykowym z moodu kris kross.Miski porcelanowe Ponds stoją na lnianej, granatowej podkładce z pikowaniem.

#landscapemood

"Zależało mi na tym, aby zbudować obiekty, które nie będą pełniły pierwszoplanowych ról, ale stworzą tło do spotkań i posiłków. Próbowałem znaleźć proste i minimalistyczne formy, szukałem też faktur. Chciałem stworzyć zbiór obiektów, które będą różniły się wysokościami, średnicami i pojemnościami." Mateusz Słociński

Zobacz mood
Jasne naczynia porcelanowe Ponds: półmisek i miseczka, stoją na desce do serwowania Fields.Na stole stoi deska do serwowania Fields, na niej stoi szklanka, za nią widać kawałek półmiska porcelanowego Ponds.Dwa półmiski Ponds, deska do krojenia i serwowania Fields i deska do serwowania Fields.

#poppymood

"#poppymood to ciekawa kolekcja. Swoje początki ma oczywiście w nazwie maki i w tym, jak ja o niej myślę. Jest jakimś ziarnem, czymś, co zostaje. Ziarno od razu przeniosło mnie do mandali, które są delikatnie układane przez medytujących mnichów. To grafika w moodzie poppy jest zdecydowanie najważniejszym elementem." Paula Buczyńska

Zobacz mood
Nadruk poppy.Lniana serwetka obiadowa Poppy.Lniana poduszka Poppy.